אודות

ברוכים הבאים ל"שנהבית" – מרכז לרפואת שיניים.

מזה כ-13 שנים שהמרפאה שלנו פועלת בלב בת ים במטרה אחת – לסייע לכמה שיותר אנשים לחזור ולחייך. המרפאה הוקמה ע"י ד"ר ראובן בייבצ'ייב, רופא וטכנאי שיניים, המשמש גם כבעלי המרפאה.

סיפורה של המרפאה שלנו התחיל הרבה לפני הקמתה. במהלך שירותו הצבאי, ד"ר ראובן בייבצ'ייב שירת במרפאת תל השומר, שם הוא פגש בחייל אשר נפצע בצורה קשה במלחמת לבנון השנייה. בזכות עבודה קשה, ד"ר ראובן בייבצ'ייב הצליח להשיב לחייל את החיוך לפנים ואת האפשרות לדבר, לאכול ולהתנהל בצורה רגילה לחלוטין. בעקבות האירוע הזה, הבין ד"ר ראובן בייבצ'ייב כי זו המטרה שלו בחיים, ומשם הדרך להקמת המרפאה הייתה קצרה.

לאורך השנים, ד"ר ראובן אסף אלינו מספר אנשי צוות מובילים בתחום רפואת השיניים שלא מהססים לתת שירות מקצועי ואיכותי לכל אחד ואחת. בצוות תוכלו למצוא את ד"ר אריאל קלטר, מומחה פה ולסת שמשמש כרופא בבית החולים "תל השומר". בנוסף, במרפאה תוכלו למצוא אנשי מקצוע המתמחים בהכנה והתאמה של כתרים, אותרודנטית וד"ר המבצעת טיפולי שורש במקום.

אחד היתרונות הגדולים של המרכז שלנו הוא העובדה שיש לנו את כל מה שמטופל שיניים צריך במקום אחד. החל מסורק דיגיטלי שמאפשר סריקות מקיפות של כל חלל הפה ועד מכונה להכנת כתרים במרפאה: דאגנו לכל הכלים החשובים שיעזרו לנו להעניק לכם טיפולים מקצועיים ואיכותיים. העובדה שכל הציוד המתקדם הזה נמצא בהישג יד מאפשר לנו להיות מדויקים בכל טיפול ולהעניק לכם תוצאות מהירות יותר.

לצד הדיוק של כל טיפול, חשוב לנו להעניק לכל אחד ואחת שמגיעים אלינו למרפאה הרגשה טובה. אנחנו יודעים שטיפולי שיניים יכולים להיות מלחיצים עבור חלק מהאנשים, אך ברגע שהאווירה היא משפחתית וחמה – הפחדים יכולים להתמוגג במהרה. 

חשוב לנו להעניק לכל אחד תחושת רוגע ושלווה שתוציא אתכם בסוף הטיפול עם חיוך גדול על השפתיים. המרפאה שלנו אמנם קטנה – אבל היכולות שלנו גדולות במיוחד.
לא משנה לאיזה טיפול שיניים אתם זקוקים, גם אם מדובר בבדיקה שגרתית: צוות המרכז שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

קביעת תור אונליין